KARAMOLLAOĞLU’NDAN ASİLTÜRK’E SERT KARŞILIK

 KARAMOLLAOĞLU’NDAN ASİLTÜRK’E SERT KARŞILIK
Okunuyor KARAMOLLAOĞLU’NDAN ASİLTÜRK’E SERT KARŞILIK

Saadet Partisi Yüksek İstişare Konseyi (YİK)  Lideri Oğuzhan Asiltürk, toplumsal medya hesabından yaptığı 50 unsurluk açıklama ile Ulusal Görüş hareketi içerisinde Saadet Partisi Genel Lideri Temel Karamollaoğlu’na karşı kurultay çalışmalarına başladığını duyurdu.

Parti içerisinde yeni bir liste hazırlayacağı belirten Oğuzhan Asiltürk, “Güçlü bir Saadet Partisi teşkilâtı oluşturmak ve üstte durumlarını anlattığım gençleri, Ulusal Görüşe kazandırmak için, benim nezaretimde, geniş istişarelerle bir liste hazırlanacak ve kongre başkanlığına sunulacak. Rabbimiz iyi hizmetler yapmalarını nasip eylesin” tabirlerini kullandı.

“AÇIKLAMALARI KENDİNİ BAĞLAR”

Asiltürk’ün açıklamalarına cevap veren Karamollaoğlu ise “Ben parti sorunlarımızı kamuoyunda tartışmaya hiçbir vakit bugüne kadar girmedim bundan sonra da girmemekte kararlıyım. Onun için o açıklamalar Oğuzhan beyefendisi direkt doğruya bağlar. Kendisiyle de görüşeceğiz bundan ötürü diğer bir açıklama yapmayı hakikat bulmuyorum. Yani parti içi problemleri kamuoyu ile paylaşmak, ülkenin sorunlarını çözmekle alakalı bir husus değil diye düşünüyorum” dedi.

Yapılan Yorumlar