ECE ERKEN ÜNLÜ İSİMLERDEN PARA İSTERSE

 ECE ERKEN ÜNLÜ İSİMLERDEN PARA İSTERSE
Okunuyor ECE ERKEN ÜNLÜ İSİMLERDEN PARA İSTERSE

YouTube kanalı açan Ece Erken, ünlü isimlerden para istedi. Ünlü sunucu, verilen yanıtlarla adeta şok oldu.
YouTube kanalı açarak videolar çekmeye başlayan ünlü sunucu, geçtiğimiz günlerde de sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile video çekmişti. Erken, bu sefer de ünlü isimleri arayıp para istedi. Ünlü sunucu, karakoldayım bana para gönderirmisin diyerek ünlü isimlere telefon açtı.. Aldığı Yanıtlar Dikkat Çekiciydi.
İlk olarak Arto’yu arayan Erken, “Acil paraya ihtiyacım var karakoldayım. Bana 5 bin TL gönderir misin” dedi. Erken’in isteği karşısında şoke olan Arto ise “Hesap numaranı gönder hemen atayım” dedi.
Sonra Safiye Soyman’ı arayan Erken 10 bin TL istedi. Üzerinde nakit olmadığını söyleyen Soyman ise hemen yanındaki arkadaşlarından isteyerek Erken’e geri döneceğini söyledi. Şaka yaptığını açıkladığı Soyman’ın “Senin zengin sevgilin var benden isteyince şaşırdım” demesi üzerine şaşkına dönen Erken, kahkaha atarak konuyu geçiştirdi.
Para istediği Tanju Çolak’ın da olumlu cevabıyla sevinen Ece Erken, en yakın arkadaşı Sezer’den 100 bin TL borç istedi. Ünlü isim, en yakın arkadaşının “Bütün paramı borsaya yatırdım. Çekersem çok zararım olur” demesi üzerine de ne diyeceğini bilemedi.
Sunucu Aslı Turanlı’dan da beklediği cevabı alan Erken son olarak ünlü televizyoncu Metin Uca’yı aradı. Erken’in 5 bin TL istemesiyle şaşıran Uca, “Ben de zor durumdayım” cevabını verdi. Erken’in kendisine şaka yaptığını öğrenen Uca “O zaman sen bana gönder diyerek” takılmadan edemedi.

Yapılan Yorumlar