EBRU ŞALLI’DAN YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

 EBRU ŞALLI’DAN YÜREK YAKAN PAYLAŞIM
Okunuyor EBRU ŞALLI’DAN YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

Geçen yıl 16 Nisan’da 9 yaşındaki oğlu Pars’ı kanser nedeniyle kaybeden Ebru Şallı, sosyal medya hesabından yürekleri dağlayan paylaşımlar yaptı .

Ebru Şallı’nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz sene 16 Nisan’da 2 yıldır mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenilerek hayatını kaybetmişti. Oğlunun ölümüyle yıkılan Ebru Şallı, vefatın 1. yıldönümünde herkesi derinden etkileyen paylaşımlar yaptı.

“SENİ KRİSTALDEN DAHA ÇOK SEVİYORUM”

Pars’ın bebeklik fotoğraflarını paylaşan Şallı, ardından oğlu ile arasında geçen bir konuşmanın da videosunu yayınladı. Videoda Pars’ın “Benim güzel anneciğim, ben seni kristalden daha çok seviyorum. Sen benim sahip olduğum en değerli şeysin” dediği duyuluyor. Ebru Şallı, oğlunun uyurken çekilen fotoğrafını ise “Meleklerin uyuduğuna şahit oldum” notuyla paylaştı.

OĞLU PARS, KANSER TEDAVİSİ GÖRÜYORDU

Ebru Şallı, 2019 yılında oğlunun hastalığıyla ilgili yaptığı açıklamada “Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz” demişti.

ÇAĞLA ŞIKEL’LE DUYGUSAL ANLAR YAŞAMIŞLARDI

Geçtiğimiz haftalarda Çağla Şıkel’in FOX TV’deki programına konuk olan Ebru Şallı, canlı yayında oğlundan bahsederken duygusal anlar yaşamış, iki anne karşılıklı gözyaşı dökmüştü.

ü


Kaynak: ensonhaber.com
 
 
 

Yapılan Yorumlar