FARAH ZEYNEP ABDULLAH’A TEPKİ

 FARAH ZEYNEP ABDULLAH’A TEPKİ
Okunuyor FARAH ZEYNEP ABDULLAH’A TEPKİ

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Twitter hesabında yaptığı paylaşımla takipçileri tarafından tepki  gösterildi.

TRT ekranlarının iddialı dizisi Masumlar Apartmanı ile izleyici karşısına çıkan Farah Zeynep Abdullah, oyunculuk performansı ile son dönemlerin en beğenilen oyuncuları arasında yer alıyor. Kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen güzel oyuncu, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

TAKİPÇİLERİNDEN TEPKİ

Farah Zeynep Abdullah, son olarak sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla kullanıcıların tepkisini çekti. Twitter üzerinden, “2021’de imzalı foto soran var” diyerek takipçilerinden gelen imzalı fotoğraf isteğini ti’ye alan Farah Zeynep, kısa sürede yüzlerce yorumla eleştiri oklarının hedefi oldu. Kullanıcılar, ünlü oyuncunun paylaşımı üzerine “2021’de bunu söyleyebilecek ego var” şeklindeki yorumlarla tepkilerini gösterdi.

“YAZDIĞIM GİBİ YAZMAYI TERCİH EDİYORUM”

Öte yandan Farah Zeynep, geçtiğimiz günlerde yazım hataları nedeniyle eleştirildiği için de “Nasıl yazdığıma bile laf ediliyor. Virgül koy, öyle yap, şöyle yap. Yazdığım gibi yazmayı tercih ediyorum. Demek ki öyle yazıyorum, yeter da en yaygın hastalık” şeklinde paylaşım yapmıştı.

Kaynak: haberler.com
Takipçilerini ti'ye alan Farah Zeynep Abdullah'a tepki yağdı
Takipçilerini ti'ye alan Farah Zeynep Abdullah'a tepki yağdı
 

Yapılan Yorumlar