MELİSA ÖZMEN YARDIMLARINDA HIZ KESMİYOR

 MELİSA ÖZMEN YARDIMLARINDA HIZ KESMİYOR
Okunuyor MELİSA ÖZMEN YARDIMLARINDA HIZ KESMİYOR
Cemiyet hayatının önde gelen ailelerinden Özmen ailesinin biricik kızı Melisa Özmen genç yaşta yaptığı yardımlarla herkesin takdirini toplamaya devam ediyor. Bugüne kadar pek çok yardım kampanyasının altına imzasını atan sosyetik güzel, Ramazan ayında da yardıma muhtaç ailelere elini uzatmaya devam ediyor.

İhtiyacı olan pek çok aileye yiyecek ve erzak dağıtan ‘Yerli Paris Hilton lakaplı Melisa Özmen, Çengelköy’deki yalısından yardım ettiği tüm evleri takip etmeyi de ihmal etmiyor. Pandemi nedeniyle evinden pek dışarıya çıkmayan ‘İyilik Meleği’, yardımcılarıyla birlikte tüm İstanbul ve çevre illere Ramazan ayı için hazırlattığı binlerce yardım kolisinin dağıtımını yaptırıyor.

Geçtiğimiz ay iki dergiye kapak olan ve yaptığı yardımlarla gündemden düşmeyen genç Özmen, birçok elit AVM ve billboardlarda yerini almıştı. Nişantaşı Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde eğitim hayatına devam eden sosyetik güzel babasının yolundan gitmeyi de ihmal etmiyor.

Okulunu bitirdikten sonra Özmen ailesinin otellerinin başına geçecek olan Melisa Özmen, yardımlarda bulunmanın kendine çok büyük bir haz ve iç huzur verdiğini belirterek aynı zamanda kendisine gelen oyunculuk tekliflerini de titizlikle değerlendirmeye devam ediyor. Sosyetenin genç ismi, yakın zamanda değişik sürprizlerle geleceğinin de altını çiziyor.
(Kaynakmagazinci.com)

 
 
 
 
 
 
 

Yapılan Yorumlar