MİRAN BEBEK İÇİN TAKIM ELBİSESİNİ BAĞIŞLADI

 MİRAN BEBEK İÇİN TAKIM ELBİSESİNİ BAĞIŞLADI
Okunuyor MİRAN BEBEK İÇİN TAKIM ELBİSESİNİ BAĞIŞLADI

Geçtiğimiz haftalarda final yapan Hercai’nin Miran’ı Akın Akınözü, Instagram’da Demet Evgar’ın SMA hastası bebeğe bağış toplamak için açtığı canlı yayın konuğu oldu. Uzun süre Evgar ile yayın yaparak bağış toplayan oyuncu, anlamlı bir girişimde de bulundu. SMA hastası olan Miran bebeğe bağış toplanması için sevenlerine çağrıda bulunan Akınözü, Hercai dizisinin ilk bölümünde giydiği takım elbisesini Miran bebek için bağışladı.


İlk bölümde uğur getireceğini inandığı için kendi takım elbisesini giydiğini söyleyen oyuncu, “İlk canlı yayınımı böyle özel bir amaç için yaptığımdan dolayı aşırı gururlu hissediyorum. Bu benim kendi takımım. Bu Miran’ın izleyici ile tanıştığı ilk takım. Ben burada bir uğur yapmıştım şans getirsin diye kendi takımımı giymişti. Bu bana çok iyi geldi, şans getirdi.

Bundan dolayı bu takımı bağışlamak istiyorum. İnşallah Miran bebeğe de şans getirecek. Benim için özel bir takım. Bu benim tutan bir totemimdi ondan dolayı değerli. Böyle sembolik bir bağış da yapmak istedim” ifadelerini kullandı.
(Kaynak:haberler.com)

Yapılan Yorumlar