ROB PAGE: OYUNCULARIMIN PERFORMANSIYLA GURUR DUYUYORUM

 ROB PAGE: OYUNCULARIMIN PERFORMANSIYLA GURUR DUYUYORUM
Okunuyor ROB PAGE: OYUNCULARIMIN PERFORMANSIYLA GURUR DUYUYORUM

EURO 2020 A Kümesi 2. maçında Türkiye’yi 2-0 mağlup ederek puanını 4’e yükselten Galler’de teknik yönetici Rob Page, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Oyuncularının performansından ötürü çok memnun olduğunu söyleyen Page, “Oyuncularımın sergilemiş olduğu performanstan son derece gurur duyuyorum. Uygun bir kadroya karşı fırsatlar yakaladık. Bu biçim turnuvalarda bu türlü maçlar çıkarmak kolay değildir” diye konuştu.
Gareth Bale’in performansıyla ilgili gelen soruyu da cevaplayan Page, “Çok yavuz bir oyun gösterdi. Penaltıyı kaçırması bile onda moral bozukluğu yaratmadı. İki asist yaptı. Gol atmamış olması onu makûs bir oyuncu yapmaz. Gareth Bale bugün elinden geleni yaptı. Kendisi bugün birtakım şeylerin bitmemiş olduğunu gösterdi” sözlerini kullandı.
Öte yandan maçtaki atmosfer ile ilgili gelen soruya da yanıt veren Rob Page, “30 bin üzerinde taraftara oynamak farklı bir his. Keşke daha fazla taraftarımız burada olsaydı fakat onları gururlu ve memnun etmek bizim için çok önemliydi” formunda konuştu.

Yapılan Yorumlar