İBRAHİM TATLISES’TEN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR

 İBRAHİM TATLISES’TEN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR
Okunuyor İBRAHİM TATLISES’TEN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Canlı yayında merak edilenleri cevaplayan Tatlıses, özel hayatın hakkında da bilgi verdi. Hülya Avşar çok özel bir insandır. Ona söylenen her sözü üstüme alırım. Onu seviyorum ve sayıyorum. Her gün arayıp sağlığımı sorar… Böyle bir arkadaşım olmadı bugüne kadar! Erkek, kadın fark etmiyor. 9 senedir beni kimse aramadı. Hülya Avşar her gün arar sorar… Ben bu insana kurban olmayayım da ne yapayım.

İnsanın başına ne gelecek bilinmez. Ben evlendim, İzmir’de çekirdek bir aile kurdum, bu aile ile geçiniyorum. Eşimle bir aile kurdum.  Gülçin Karakaya‘yı edepli terbiyeli olduğu paracı olmadığı için, riyakar olmadığı için sevdim.

Aramızdaki yaş farkı da hiçbir şeye engel değil. Ben 15 senedir yokum. Ne oldu şimdi, taklitler aslını yaşatır. Ben geri döndüm şovlar yeniden başladı. Oğuz Yılmaz’ın mekanı cennet olsun inşallah. İnşallah hakkını bana helal etmiştir aramızda bir tartışma geçti.

Ben ettim, cennetlik olsun inşallah. Ben bugün değil, ne zaman olacağı bilinmez göçüp gideceğim. Ben size bir İbrahim Tatlıses bıraktım o da İdo Tatlıses’tir. Kızım kullanılmasın bu arada çok seviyorum diye… İdo’yu da çok seviyorum ama onu kimse kullanmıyor.
kaynak:magazinburada.net

Yapılan Yorumlar