SEVGİLİSİNİN İSMİNİ GÖĞSÜNDE TAŞIYOR

 SEVGİLİSİNİN İSMİNİ GÖĞSÜNDE TAŞIYOR
Okunuyor SEVGİLİSİNİN İSMİNİ GÖĞSÜNDE TAŞIYOR

Petek Ertüre, önceki gün erkek arkadaşı Serdar Oal ile Bodrum Yalıkavak’ta görüntülendi. Oal’ın göğsüne yaptırdığı petel şeklindeki dövme dikkat çekti. Petek Ertüre, 2005 yılında iş insanı Ali Ağaoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2013’te oğulları Ali Ege dünyaya gelmiş ama çift 2015’in ortalarında ayrılmıştı. O günden sonra Ertüre, adını dedikodulara bile karıştırmamıştı. Ertüre, önceki gün erkek arkadaşı Serdar Oal ile Bodrum Yalıkavak’taki Miya Beach’te objektiflere takıldı.

 

İkili kiraladıkları kabana da yemek yiyip uzun uzun sohbet etti. Birlikte denize giren Ertüre ve Oal uzun süre denizin keyfini çıkardılar. Serdar beyin sol göğsünün, kalbinin tam üzerine yaptırdığı petek şeklindeki dövmesi ise gözlerden kaçmadı.

 

Petek Ertüre, yaklaşık 10 yıl aşk yaşadığı ve oğlu Ali Ege’nin babası olan Ali Ağaoğlu’ndan en son üç yıl önce ayrılmış ve şimdiye kadar yanına kimseyi yaklaştırmamıştı. Eski oyuncu Petek Ertüre, özel hayatına dair sorulara her seferinde “Kalbimin tek sahibi oğlum. En büyük aşkım Ali Ege” yanıtını verdi. Yaklaşık 5.5 yıl süren yalnızlığı Serdar Oal ile sona erdi. Gönlünü tekstilci Serdar Oal’a kaptıran Petek Ertüre, şu sıralar çok mutlu. İş insanı Ali Ağaoğlu’nın, iki yıllık küslüğün ardından 2018’de barıştığı oğlunun annesinin bu ilişkisine hiç itiraz etmediği öğrenildi.
kaynak:snobmagazin.com

Yapılan Yorumlar