DÜN KAYBOLAN 2 ÇOCUKTAN HABER ALINAMIYOR

 DÜN KAYBOLAN 2 ÇOCUKTAN HABER ALINAMIYOR
Okunuyor DÜN KAYBOLAN 2 ÇOCUKTAN HABER ALINAMIYOR

Bozyazı ilçesi Merkez Mahallesi Hekimler Sitesinde oturan iki komşu çocuğu İrem Argındoğan (16) ile Azat Akyüz (14), dün akşam saatlerinde konuttan ayrıldılar. Çocukları meskene dönmeyen aileler, evvel kendi gayretleriyle arama yaptı, sonuç alamayınca Bozyazı İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek kayıp müracaatında bulundu.

İhbar üzerine çalışma başlatan polis takımları, yaptığı araştırmalarda çocukların otobüsle Mersin’e gittiklerini tespit etti. Çocukların bulunması için Mersin Vilayet Emniyet Müdürlüğü takımlarının çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

“PERİŞAN OLDUK”

Olayla ilgili konuşan Azat Akyüz’ün annesi Öznur Ümmü Akyüz, dün geceden beri perişan olduklarını, çocuklarını gören vatandaşların en yakın güvenlik güçlerine bildirimde bulunmasını istedi. Akyüz, “Oğlum Azat her vakit olduğu üzere ‘arkadaşlarımın yanına gidiyorum’ diyerek meskenden çıktı. Akşam olunca gelmeyince arkadaşlarına sordum görmediklerini söylediler. Ben çocuğumu aramaya başlayınca babaannesinin yanında kalan komşumuzun kızı İrem’in de meskene gelmediğini, ailesinin aradığını öğrendim. İrem’in babaannesi Sezer Argındoğan ile birlikte çabucak durumu polise bildirdik. Arama çalışmaları başlatıldı. Perişan durumdayız. Çocuklarımızı görenlerin Allah isteği için en yakın güvenlik güçlerine bildirmelerini istiyoruz” dedi.

Yapılan Yorumlar