MEHMET ALİ ERBİL’DEN GERİ ADIM

 MEHMET ALİ ERBİL’DEN GERİ ADIM
Okunuyor MEHMET ALİ ERBİL’DEN GERİ ADIM

Mehmet Ali Erbil, kendisini hastayken arayıp sormayan Seda Sayan için dün Instagram’’da “Geçmişi biraz daha pak olsaydı iftar programını da sunardı. Helal olsun, televizyonlar reyting alamayan bu bayanı hala çalıştırıyor” diye yazdı.
Seda Sayan bu kelamlara dehşetli bir argümanla karşılık verdi: “Tuğba (Coşkun) ile evli iken hizmetli temiz kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Boşanma nedenin bu olay olduğu için eşlerin, ailen, herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Geçmişi kirli olan sensin.”
“BİR KUSUR YAPTIYSAM KARŞILIĞI İFTİRA MI OLMALIYDI?”
Seda Sayan’ın argümanından sonra Erbil’den şu açıklama geldi: “Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet hududu aştım, kusur yaptım, sitem edeyim derken kontolü kaybettim. Üzgünüm, gayem kimsenin onuruna ziyan vermek değildi. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı bu türlü bir niyetim asla olamaz. Lakin sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır vefatın kıyısında yaşıyorum; hekimlerim aslında tüm etrafımı istemsiz hezeyanları olabileceğim konusunda uyardılar. Artık soruyorum; ben bir yanılgı yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı madem bu türlü bir şey vardı niçin sustun diye? Her neyse; benim alnım ak ve kendi hisseme düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın.”
“İLAÇLARIN ETKİSİYLE BİR YANLIŞ YAPTIM”
Erbil, akabinde toplumsal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak, “Seda benim canımdır kardeşimdir… Oğlu oğlumdur… O da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz. Ben ilaçların etkisiyle bir yanlış yaptım. Özür diliyorum, Seda’dan da Oğulcan’dan da… Ortamıza da kimse giremez, girmesin.” tabirlerini kullandı.

Sayan da bu kelamları Instagram hesabından yayınladı. İkili ortalarındaki buzları eritti.

Yapılan Yorumlar